Passer au contenu principal Passer à la recherche Passer à la navigation principale
Il tond, vous non ! Grasrobot.net, le choix intelligent pour votre pelouse ! header.usps.usp3

EGO accu zitmaaier ZT4201E-L

De EGO accu zitmaaier Z6 Zero turn is ongekend sterk en heeft een vermogen gelijk aan een brandstofmotor van 22pk. De Z6 brengt geen schadelijke uitstoot met zich mee. De capaciteit van de Z6 met 6 accu’s van 12Ah bedraagt 10,000m². De Z6 zero turn zitmaaier werkt met alle ARC Lithium™ accu’s, waardoor je de juiste combinatie van accu’s voor uw gazon kunt bepalen.

Met de 1,600W snellader beschik je ook over de snelste laadtijden. Met zijn 4 krachtige borstelloze motoren behaalt deze zitmaaier een topsnelheid van 12 km/uur en maait tot 10,000 m² zonder de zes 12Ah accu's op te laden.


Het LCD-scherm is intuïtief zodat u de snelheid van de zitmaaier, de maaimodus en maaisnelheid kunt regelen. En zie je de exacte hoeveelheid stroom de accu's nog bevatten.


Kies een van de 3 rijmodi. Standard-modus is ideaal voor dagelijkse taken. Control-modus beschermt de ondergrond en is perfect voor nieuwe zero-turn gebruikers. De Sport-modus is dan weer ideaal voor precies maaiwerk en scherpe bochten en hoeken.

De zitmaaier heeft 10 maaihoogtes tussen 2,5cm en 10 cm. Met de ergonomische handgrepen kunt u de maai-instellingen gemakkelijk aanpassen. Je kunt mulchen, het maaisel in de zak opvangen of zijwaarts uitwerpen tijdens het maaien zodat je het maaisel verwerkt zoals je wilt. (Opvangzak apart verkocht.)

32 high-intensity ledlampen verlichten uw maaipad wanneer de omstandigheden niet ideaal zijn, de praktische bekerhouder voor grote bekers zorgt ervoor dat u zeker gehydrateerd blijft tijdens het werken, plus een opbergvak en plekje voor uw mobiele telefoon die je kunt laden tijdens het maaien dankzij de USB-poort.

Wordt geleverd zonder accu. Inclusief snellader en mulchplug.
Accu en lader inbegrepen: Neen
Maaibreedte: 107cm
Maaihoogte: 25-100mm
Motortype: Koolborstelloos
Zelf aangedreven: Ja